Ako vrátiť do WordPressu podčiarkovanie textu

Niektorí z vás zostali po novom update jadra WordPressu na verziu 4.7 rovnako zmätení tak ako ja. Išli ste pridať alebo editovať článok a chceli ste nejaké slovo podčiarknuť, no márne ste hľadali túto možnosť na lište formátovania textu.

Spolu s touto možnosťou, bola odstránená aj možnosť zarovnania textu z oboch strán a taktiež bolo mierne upravené poradie ikoniek. Dobrou správou je, že tieto možnosti je možné vrátiť späť. Skôr, ako si to v tomto článku ukážeme, je v prvom rade dobré vedieť, prečo sa vývojári rozhodli pre takúto možnosť.

Podčiarkovanie textu je v podstate zlou voľbou, pretože čitatelia si môžu takýto text zamieňať za link s odkazom.

Zarovnanie textu z oboch strán nemá v prehliadačoch vždy rovnakú podporu a v mnohých prípadoch sa táto možnosť stala zlou voľbou pre celkovú čitateľnosť článku.

Ako môžete vidieť, tieto zmeny sa udiali preto, aby v konečnom dôsledku vaše články pôsobili na užívateľov o niečo lepšie a prehľadnejšie. Ak však trváte na navrátenie týchto možností, prinášam vám tri spôsoby ako to docielite.

Hej, prepáč, že ťa vyrušujem...

Pozri sa, pravdepodobne si hovoríš „Kde je sakra zvyšok obsahu?“ Sklamem ťa, ale narazil(a) si na členský príspevok a nerád to hovorím, ale táto „sranda“ nie je zadarmo. Ja viem, nikto nechce vidieť túto správu, tak nech to už máme za sebou.

(Už si členom? Prihlás sa tu.)

Veci sa majú takto. Som freelancer, a to znamená, že nepracujem pre nikoho konkrétneho a nemám žiadnu pracovnú zmluvu. Nezapredávam svoj čas za žiadnu bezvýznamnú robotu.

Ponúkam návody a riešenia, ktoré môžu byť pre teba jednoducho užitočné.

Nenájdeš tu zbytočné články, ale konkrétnu pomoc. Vytvorím návod a potom poviem niečo ako, „Ehm, hej, nevadí ak by si mi dal(a) nejaké drobné?“ No a niektorí úžasní ľudia to aj spravia, lebo podporujú nezávislých ľudí, ktorí prichádzajú s riešením. Pomôžem ti s tým natoľko, že si povieš „Hej paráda, veď Kenny si zaslúži aj omnoho viac“, a tak mi dáš peniaze a ja si doprajem niečo zdravé na obed.

Mám tak teba, sledovateľa. Jednoducho ľudí, ktorí majú radi to čo robím natoľko, že mi pomáhajú, aby som to robil aj naďalej. Takto to jednoducho funguje, alebo by aspoň malo.

Pozri sa, nie je to však o mne. Ak riešiš online marketing a chceš sa stať skutočným online ninjom, členstvo pre teba je len výhra a v skutočnosti získaš oveľa viac hodnoty v porovnaní s tým, čo zaplatíš. Tak klikni na to žiarivé tlačidlo a registruj sa. (Ak chceš vedieť viac o členstve, tak klikni sem.)

Scroll to Top