Video tréning ZDARMA

AKO VYTVORIŤ WEB STRÁNKU AJ BEZ ZNALOSTI PROGRAMOVANIA

Prihlás sa na tento video tréning ešte dnes a naučím ťa, ako si dokážeš rýchlo a jednoducho vytvoriť vlastnú web stránku, aj napriek tomu, keď nie si žiaden technický typ človeka.

Zriadenie webu bez námahy

Vstúp do tréningu "Zriadenie webu bez námahy" (ZDARMA) a nauč sa vytvoriť si web stránku, vďaka ktorej rozbehneš svoj biznis

DEŇ 1: Nájdi svoju identitu

Tento VZRUŠUJÚCI tréning odštartujeme prvým dňom tým, že ti ukážem dôležitú stratégiu vďaka ktorej si vytvoriš svoju online identitu. Je to jeden z najdôležitejších prvkov toho, ako sa budeš ostatným na internete prezentovať. Dozvieš sa 7 zlatých pravidiel ako si správne zvoliť názov domény a taktiež ako tieto pravidlá ihneď IMPLEMENTOVAŤ do praxe!

DEŇ 2: Hladký štart

Teraz, keď už budeš mať vytvorenú identitu a názov, ďalším krokom bude vytvorenie tvojej prvej web stránky. Dozvieš sa, aký dôležitý nástroj používam na vytvorenie web stránok a ako ho môžeš jednoducho využiť aj ty a to úplne ZDARMA! Svoje stránky si tak zriadiš zopár klikmi bez námahy a aj bez nejakakých technických či programovacích zručností.

DEŇ 3: Staň sa Online Ninjom

Keď už bude všetko na svojom mieste, nakoniec ti ukážem 3 nástroje vďaka ktorým odpáliš svoj web na inú úroveň! Tieto PRÉMIOVÉ nástroje ti uľahčia ďalšiu prácu na web stránkach natoľko, že ti ich budú závidieť aj nejaké reklamné agentúry. Vďaka svojím zručnostiam sa budeš môcť stať pravým Online Ninjom.

TÝMTO TRÉNINGOM

ŤA BUDE SPREVÁDZAŤ

Tvorbe webov a online marketingu sa venujem už viac ako 10 rokov a za ten čas mi prešlo rukami stovky webov. Svojimi skúsenosťami tak pomáham malým a začinajúcim podnikateľom presadiť sa v online svete. Využívam jednoduché princípy a nástroje, ktoré zvládne naozaj každý.

Copyright © 2020 – 2024 Online Ninja | Všetky práva vyhradené.
Návrat hore

Pre prístup k tréningu ZDARMA prosím zadaj email a klikni na tlačidlo

Získať prístup k videám ZDARMA, môžeš zadaním svojej e-mailovej adresy, ktorú použijem na odoslanie informácií o tréningu, ako aj na špeciálne akcie a obsah súvisiaci s témou. E-maily posielam spravidla 3-4x týždenne a uchovávam ich po dobu 5 rokov. Z odberu sa môžeš kedykoľvek odhlásiť. Viac o tvojich právach v zásadách spracovania osobných údajov.

[LEAD MAGNET] Zriadenie webu bez námahy