WORDPRESS NINJA

Ak chceš robiť dobré a kvalitné weby, musíš ovládať WordPress. V tomto kurze sa naučiš zvládnuť podrobne jednotlivé časti z jadra WordPressu, vďaka čomu si vybuduješ pevné základy, na ktorých budeš môcť stavať svoj biznis.

Jednotlivé videá sú postavené tak, že ich nemusíš pozerať postupne. Ich poradie je určené tým, ako sa jednotlivé položky vyskytujú v administrácii WordPressu, čiže môžeš si vybrať určitú časť, ktorá ťa aktuálne zaujíma. Skôr než sa pustiš do videí, odporúčam ti dva kroky.

Tým prvým je prezretie si rýchlokurzu Zriadenie webu bez námahy, kde v druhom videu ukazujem hlavne inštaláciu a základný prehľad WordPressu. Niektoré veci v tomto kurze sa budú opakovať, ale pôjdeme viacej do hĺbky. Čaká ťa viac ukážok a príkladov.

Druhým odporúčaným krokom je, že ak nemáš ešte vlastný obsah svojej web  stránky, vlož si do nej ukážkový obsah, ktorý som pre teba pripravil. Návod ako to spraviť nájdeš vo videu Nástroje. Pre správne zobrazenie obsahu je potrebné potom mať nainštalovaný plugin Elementor.

Poznámka: Vo videách pracujem s verziou WordPressu 5.6.1. Je možné, že niektoré položky alebo nastavenia časom môžu byť iné. Ak by došlo k zásadnej zmene, budú aktualizované aj informácie.

Návrat hore